Vanagų parapija

Krikščioniška-labdaringa jaunimo vasaros stovykla Vanaguose. Super „Vanagams“ jau aštuoniolika!

Šiemet „Vanagų“ stovykloje skambėjo žodis SUPER. Tokia stovyklos renginių tema apibūdina ir lydėjusį orą, ir nuotaikas. Pilnametystės sulaukusioje stovykloje bendrai dalyvavo apie 500 žmonių, renginyje savanoriavo 70 vadovų. Kasdien stovyklautojai ne tik linksmindavosi, sportavo, bet ir klausydavosi pranešimų, kurių dvasinė tema: „Malda – Tėve Mūsų“.

Pasaka vasaros stovykloje „Vanagai“

Jau šešioliktus metus Klaipėdos apskrityje, Vanagų kaimelyje, vyko krikščioniška - labdaringa jaunimo stovykla „Vanagai“. Virš 500 žmonių, iš kurių 80 buvo vadovų, paskutiniąsias birželio dienas praleido kurdami neišdildomus įspūdžius.

Vanagai-2012

Keturioliktųjų “Vanagų” uždarymo pamaldose stovyklos vadovai su ašaromis veiduose visiems vaikams dainavo: “Tariam sudie, mojam rainka, laikas neša nuo tavęs; laukia kiti – laukiami veidai. Tariam sudie, turim vilties vėlei grįžti kol skambės, mūs daina, kuri yra skirta tik Jums”. Su šia daina dar pernai metais pažadėjome sugrįžti.

Krikščioniška-labdaringa jaunimo vasaros stovykla „Vanagai'2011“

Nieko nėra geriau, kai pildosi svajonės. Šiemet svajonės išsipildė daugiau nei 500 vaikų bei vadovų, kurie susirinko į jau 14-iktąją Vanagų stovyklą. Išsipildė didelės bei mažos svajonės: susitikti su senais draugais, susirasti naujų draugų, smagiai šokti, sportuoti ir dūkti su būriu linksmų veidų, vėlei priartėti prie Dievo, išmokti šio to naujo ir įgauti energijos bei geros nuotaikos visiems ateinantiems metams.

Vanagai 2010

Šiemet Vanaguose praūžė jau tryliktoji vaikų ir jaunimo stovykla. Kur kas triukšmingesnė, kur kas karštesnė, kur kas linksmesnė ir kur kas brandesnė nei praėjusiosios. Taip daugelis sako po kiekvienos Vanagų stovyklos – kad šioji buvo pati geriausia!