Bažnytinė muzika

Ansamblio „Adoremus“ „Tyli naktis“

2009 m. gruodžio 18 d., penktadienį, Vilniaus ev. liuteronų bažnyčioje VELB ansamblis ADOREMUS savo penkerių metų gimtadienį pažymėjo dviejų dalių kalėdiniu koncertu TYLI NAKTIS.

Bažnytinės muzikos studijavimo savaitės Austrijoje

Šią vasarą jau net 54 kartą rinkosi bažnytinės muzikos mylėtojai iš Vokietijos ir rytų Europos šalių į ekumeninį bažnytinės muzikos studijavimo seminarą Austrijoje, Gosau miestelyje.

Juodkrantėje – liuteronų giesmių šventė

Tiek išlikusios, tiek per karą ar entuziastingai ateistinį pokarį suniokotos Mažosios Lietuvos bažnyčios (ne viena jų dabar jau sėkmingai renovuota - ne be Vokietijos liuteroniškų bendruomenių paramos) – tai ne vien „architektūros paminklai“: būtent liuteronų parapijos yra ta gyvoji gija, rišanti būtąją Mažosios Lietuvos kaip Rytprūsių (Prūsijos, Vokietijos) dalies istoriją su šiandiene Lietuva.

Martyno Mažvydo bažnyčioje Tūkstantmečio vardynų koncertas

Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčia po Sekminių pamaldų klausytojus pakvietė koncertas „Tau, amžių Giesmė“. Renginys skirtas Lietuvos tūkstantmečio vardynoms, miesto dienoms “Tauragiškiai - tūkstantmečiui“ bei Sekminių sekmadieniui. Parapijiečiai ir atvykę svečiai klausėsi pasaulyje žinomų atlikėjų.