Aktualu

Kai tarnystė Dievui perduodama iš kartos į kartą

Usėnų miestelyje gyvena žmogus, kilęs iš garsios ir garbingos evangelikų liuteronų diakonų šeimos. Malda Timpų giminę lydėjo visą gyvenimą. Tai liudija net 7 šios giminės palikuonys, pasirinkę tarnystę Dievui. Pats Richardas Timpa pasuko kitu keliu, labiau žemišku.

Klaipėdai reikia pilies ir bažnyčios

Užsienio turistus į Klaipėdą vežančios firmos vis garsiau kalba apie klientų nusivylimą šiuo miestu, o kruizinių laivų operatoriai vietoje Klaipėdos renkasi kitus Baltijos jūros uostus. Priežastis - mažai lankytinų objektų ir negyvas senamiestis.

Žeimelio bažnyčios dar nenupirko

Latvijos pasienio zonoje esantis Žeimelis (Pakruojo r.) pastaruosius beveik dešimt metų - užsieniečių, perkančių nekilnojamąjį turtą, akiratyje. Nuošaliame miestelyje supirkinėjami apleisti istorinę ir architektūrinę reikšmę turintys namai, domėtasi net galimybe pirkti bažnyčią.

Pašventintas naujai statomų vaikų globos namų kertinis akmuo

Praėjusį penktadienį, liepos 19 d., po ilgo planavimo ir pasiruošimo darbų buvo pašventintas naujai statomų modernių Šakių šeimyninių vaikų globos namų kertinis akmuo. Be to, iškilmių metu atidengtas ir pašventintas Šakių evangelikų liuteronų parapijos steigėjų ir bažnyčios statytojų Prūsijos baronų von Keudell šeimos herbas.

J.Bobrovskis sugrįžo į savo jaunystės namus

Sekmadienį, liepos 21 d., Vilkyškių evangelikų liuteronų parapijos namuose iškilmingai atidarytas vokiečių rašytojo ir poeto Johaneso Bobrovskio memorialinis kambarys. Į iškilmes atvyko J. Bobrovskio draugijos nariai iš Vokietijos, sugužėjo svečių iš Šilutės, Pagėgių, Tauragės, Jurbarko.