Jaunimo veikla

Taizé susitikimas Helsinkyje

Šių metų rugsėjo 28-30 dienomis Helsinkyje vyko ekumeninės Taizé bendruomenės surengtas Šiaurės Europos regiono susitikimas. Jame dalyvavo jaunimas iš Suomijos, Skandinavijos, Baltijos šalių ir šiaurės vakarų Rusijos.

LELB JC dvidešimtmetis paminėtas Vilniuje

Tebesilaikant šiltiems rudeniškiems orams, pirmąjį spalio savaitgalį Lietuvos ev. liuteronų bažnyčios Jaunimo centras pakvietė Vilniuje paminėti savo dvidešimties metų jubiliejų.

Vaikų tarnautojų vadovų kursai Birštone

Liepos 16 – rugpjūčio 24 d. Vaikų krikščioniško ugdymo draugija (VKUD) Birštone surengė vaikų tarnautojų vadovų kursus – pirmo semestro mokymus. Kursuose dalyvavo 18 studentų iš Baltijos valstybių: 7 iš Estijos, 4 iš Latvijos ir 7 iš Lietuvos. Dalyviai buvo iš ev. liuteronų, baptistų, metodistų, sekmininkų ir Išganymo Armijos bendruomenių. Kursai skirti apmokyti ir parengti vaikų tarnautojus veiksmingai perteikti Evangelijos žinią vaikams.

Būtingės stovykla ir padėkos metas

Nuvilnijo vasara su stovyklų šurmuliu. Džiaugėmės susitikę senus draugus, įgiję naujų. Už naujas patirtis, išgirstus pamokslus, mokymus turime būti dėkingi mūsų Kūrėjui, kuris mums vis iš naujo dovanoja džiugias akimirkas, kupinas dvasinio atsinaujinimo.

Vanagai-2012

Keturioliktųjų “Vanagų” uždarymo pamaldose stovyklos vadovai su ašaromis veiduose visiems vaikams dainavo: “Tariam sudie, mojam rainka, laikas neša nuo tavęs; laukia kiti – laukiami veidai. Tariam sudie, turim vilties vėlei grįžti kol skambės, mūs daina, kuri yra skirta tik Jums”. Su šia daina dar pernai metais pažadėjome sugrįžti.