Archyvas

2006

Teatrinė šventė Marijampolės parapijoje

„Plačiai atsidarykite, amžinosios durys“ Ps 24,9

Jaunimo seminaras Kretingoje

Šių metų gruodžio 1-3 dienomis Kretingoje vyko seminaras „Pažink geriau save ir suprask kitą“, kurį organizavo LELB Jaunimo centras. Seminarą vedė lektorius Ralf Gnewuch iš Vokietijos. Tai jau ne pirmas šio lektoriaus Lietuvoje LELB JC kvietimu vestas jaunimo seminaras.

Šiaurės Europa – ne vien Skandinavija

Vilniaus akademinio evangelikų liuteronų jaunimo draugija (LELB JC padalinys) tapo visateise Šiaurės Europos studentų krikščionių tarybos nare. Tokiam siūlymui pritarta rugsėjo 8-10 d. Vilniuje surengtame išplėstiniame Šiaurės Europos studentų krikščionių valdybos posėdyje.

Šiemet BIEN kvietė į Estiją

Kasmet rengiamas ekumeninis BIEN festivalis yra tapęs vienu svarbiausių Lietuvos ev. liuteronų jaunimo vasaros įvykių. BIEN – Baltijos tarpkultūrinis ekumeninis tinklas – vienija visų Baltijos jūrą supančių valstybių jaunimą, priklausantį svarbiausioms regiono krikščionių tradicijoms – evangelikus, katalikus ir ortodoksus. Didžiausias šio tinklo renginys – nuo 2001 m. vis kitoje valstybėje kasmet organizuojami krikščioniško jaunimo festivaliai. Šiemet liepos 31 – rugpjūčio 4 d. į festivalį pakvietė Estijos ev. liuteronų bažnyčios Jaunimo centras bei Estijos ekumeninė bažnyčių taryba.

25-oji Būtingės stovykla

Amžiumi ir vidumi jauni žmonės nuo šių metų liepos 27 d. rinkosi į jubiliejinę Būtingės stovyklą.

„Vanagai“ traukia ne tik kunigų pamokslais

Krikščioniška jaunimo stovykla “Vanagai-2006” sulaukė pusės tūkstančio dalyvių.

„Atbudimas 2006!“ - krikščioniškas roko festivalis vėl Vilniuje

Vilniuje birželio 10 d. jau ketvirtą kartą įvyko krikščioniškas roko festivalis „Atbu-dimas!“.

„Giesmių giesmelė“ latviškoje parapijoje

„Pas mus Akmenės apylinkėse žmonės galvoja, kad liuteronai tik yra latviai, todėl jiems buvo naujiena, kai jie sužinojo, jog vaikai bažnyčioje kalbėjo ir giedojo lietuviškai ir jų buvo tiek daug. Daugumai tai buvo negirdėtas dalykas,“ – savo įspūdžiais dalijosi Alkiškių parapijos pirmininkė Rasma Vasiliūnienė.

Stovykla Būtingė 2006! Reikalingi jaunimo vadovai!!!

Šiais metais liepos 27-30 dienomis Būtingėje vyks jubiliejinė - 25-oji evangelizacinė jaunimo stovykla. Dalyviai – jaunimas nuo šešiolikos metų ir vyresni.