Archyvas - 2009

Jaunimo pamaldos Batakių bažnyčioje

Rugsėjo mėnesį Vilniuje vykusio krikščioniško roko koncerto „Atbudimas“ ir Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios jaunimo susitikimo metu kartu su LELB Jaunimo centro vadovybe buvo kalbama apie artėjančius renginius, jaunimo veiklą, seminarus.

Vienas iš klausimų buvo artimiausių jaunimo pamaldų datos ir vietos nustatymas. Sulaukus Batakių evangelikų liuteronų parapijos jaunimo kvietimo, nuspręsta, kad kitos jaunimo pamaldos Lietuvos mastu vyks Batakių parapijoje lapkričio 16 d.

Tą lapkričio sekmadienį jaunimo pamaldose aktyviai ir gausiai dalyvavo jaunimas iš Batakių, Tauragės, Šilalės, Smalininkų, Kauno, Kretingos, Jurbarko parapijų. Batakių ir Jurbarko parapijų jaunimas pamaldas papuošė savo parengtomis giesmėmis. Pamaldų pabaigoje parapijos kunigas Mindaugas Dikšaitis pakvietė visus į parapijos namus pabendrauti prie vaišių stalo.

Jaunimas labai intensyviai bendravo tarpusavyje, dalijosi įspūdžiais, išgyvenimais, patyrimais. Vieni kitų klausinėjo, kaip gyvena kiti, kas naujo kiekvieno asmeniniame gyvenime bei kiekvienos parapijos jaunimo veikloje. Su LELB Jaunimo centru aptarti nauji planai.

Laikas, praleistas kartu, prabėgo labai greitai, net nepajutome. Buvome laimingi, kad vėl galėjome susitikti. Tokie susitikimai ir jaunimo pamaldos sustiprino kiekvieno mūsų tikėjimą, tarpusavio bendrystę. Išvažiavome pakylėti dvasiškai, norėdami veikti kartu, augti tikėjime ir bendrystėje.

Karolis Skausmenis

Nuotr. Ievos Turlaitės

„Lietuvos evangelikų kelias“, 2008 Nr.12