Archyvas - 2011

Krikščioniška-labdaringa jaunimo vasaros stovykla „Vanagai'2011“

2011 Spalio mėn. 15 d.

Nieko nėra geriau, kai pildosi svajonės. Šiemet svajonės išsipildė daugiau nei 500 vaikų bei vadovų, kurie susirinko į jau 14-iktąją Vanagų stovyklą. Išsipildė didelės bei mažos svajonės: susitikti su senais draugais, susirasti naujų draugų, smagiai šokti, sportuoti ir dūkti su būriu linksmų veidų, vėlei priartėti prie Dievo, išmokti šio to naujo ir įgauti energijos bei geros nuotaikos visiems ateinantiems metams.

Šių metų dvasinė tema – malda „Tėve mūsų“, kurios tematika kun. Dr. Charles Evanson, Kun. Dr. Darius Petkūnas, Vyskupas Mindaugas Sabutis, kun. Romualdas Liachavičius, kun. Mindaugas Žilinskis, kun. Liudas Miliauskas bei kun. Jonas Liorančas vedė įdomias pamokėles bažnyčioje. Stovyklos atidarymo metu visus sveikino garbūs svečiai bei rėmėjai iš užsienio; Kun. Algimantas ir Rūta Žilinskai iš Kanados, Martin-Luther-Bund generalinis sekretorius kun. Dr. Rainer Stahl iš Vokietijos, kun. Dr. Valdas Aušra iš JAV. Visi jutome, kad ši stovykla ir buvo apgobta Tėviškos ramybės bei gerumo.

 

Palapinių miestelis bei šurmulys įprastoje vietoje prasidėjo birželio 29 dieną, trečiadienį ir baigėsi liepos 3-ąją dieną, sekmadienį. Kaip visuomet, aktyvi bei įvairi stovyklos programa neleido vaikams nuobodžiauti bei išsigąsti netikėto lietučio. Vaikus bei vadovus sužavėjo Česlovo Gabalio bei grupės Pelenai koncertas, kojas pajudinti kvietė „DJ-Perkusijų-Saksofono“ jungtinis pasirodymas, įspūdingas ‚ugnies šou‘ taip pat nepaliko abejingų. Visus ant kojų bažnyčioje pastatė ansamblis „Quorum“, na o kasmetinė gegužinė su grupe „Credo“ buvo išskirtinė – vaikai galėjo dūkti putose. Penktadienį šaunų Šlovinimo koncertą surengė Klaipėdos parapijos jaunimo grupė, o šeštadienį visus išjudino ir pralinksmino Vudžio, Grūdo bei Dūmo koncertas.

 

Visos grupelės bei vaikai galėjo parodyti savo išradingumą, vienybę bei balsus surengtame rungčių vakare, įvairiuose sportiniuose bei meniniuose būreliuose, sporto šventėje bei talentų vakare, na o vadovai savo ruožtu taip pat įdėjo visą savo širdį ir energiją, kad suruoštų vaikams smagias, nepamirštamas, gėrio bei švelnumo kupinas dienas.

 

Besišypsantys vaikų veidai, dešimtys ar net šimtai apkabinimų, aidinčios per stovyklą giesmelės bei šūkiai bei aktyvūs linksmi komentarai socialiniuose tinkluose tik dar kartelį parodo, kad misija Vanagai’11 vėlgi buvo įvykdyta sėkmingai ir noris dar kartelį sukalbėti „Tėve mūsų“ maldą, kad Vanagų stovykla ir toliau sėkmingai skristų. Su nekantrumu laukiame 15-tųjų jubiliejinių Vanagų, todėl visi buvę stovyklautojai, sulaukę pilnametystės, bei visi buvę stovyklos vadovai raginami prisijungti prie vadovų būrio.

 

Šiemet prie stovyklos kūrimo prisidėjo apie 70 vadovų, kasmet gardų maistą gaminančios virėjos bei rėmėjai iš Vokietijos, JAV, Anglijos, Kanados bei kitų šalių, kuriems širdingai dėkojame ir tikime, kad šis mažas-didelis stebuklas ir toliau vyks su Jūsų pagalba.

 

Kiekvienais metais išmokstame kažką naujo. Atrandame naujo tiek savyje, tiek senuose drauguose, atrandam naujus žmones ir naujus gyvenimo tikslus. Mokomės tiek būti su savimi, tiek būti su būriu nuostabių žmonių, mokomės tikėti. Sužadinam norą siekti, mokytis, būti veikliems ir išradingiems. Ir kiekvienais metais sukuriame kažką tobulo – vaikams, sau, draugams, visuomenei. Mažą stebuklą, kurio kasmet laukiame ir skaičiuojame dienas atgalios. Liko jau tik 8 mėnesiai ir susitiksime vėl J

 

Ieva Kaknevičiūtė

 

Stovyklos Vanagai‘2011 video ir nuotraukas galite pamatyti paspaudus ant šių adresų;

 

Video; http://www.youtube.com/playlist?list=PL8314FB52AAB8FEA1

 

Photo ; http://community.webshots.com/user/liudas111