Aktualu

Pasaulis prie vieno stalo

Vasaros pabaiga Šakių parapijai buvo aktyvi ir gausi įvykių ne tik namuose, bet ir Vokietijoje. Rugpjūčio viduryje mus aplankė johanitai, kurių gražiam būriui vadovavo ne pirmus metus Šakiuose besilankantis Rolf Krause. Svečiai ne tik atvežė su meile Vokietijoje suruoštą labdaros siuntą, bet ir iškėlė tikrą puotą globos namų vaikams vakare prie laužo su keptomis vokiškomis dešrelėmis ir sultimis. Johanitai Šakius aplanko kas antri metai, žino mūsų džiaugsmus ir rūpesčius. Visada smagu pasimatyti, pakalbėti.

Kai tarnystė Dievui perduodama iš kartos į kartą

Usėnų miestelyje gyvena žmogus, kilęs iš garsios ir garbingos evangelikų liuteronų diakonų šeimos. Malda Timpų giminę lydėjo visą gyvenimą. Tai liudija net 7 šios giminės palikuonys, pasirinkę tarnystę Dievui. Pats Richardas Timpa pasuko kitu keliu, labiau žemišku.

Klaipėdai reikia pilies ir bažnyčios

Užsienio turistus į Klaipėdą vežančios firmos vis garsiau kalba apie klientų nusivylimą šiuo miestu, o kruizinių laivų operatoriai vietoje Klaipėdos renkasi kitus Baltijos jūros uostus. Priežastis - mažai lankytinų objektų ir negyvas senamiestis.

Žeimelio bažnyčios dar nenupirko

Latvijos pasienio zonoje esantis Žeimelis (Pakruojo r.) pastaruosius beveik dešimt metų - užsieniečių, perkančių nekilnojamąjį turtą, akiratyje. Nuošaliame miestelyje supirkinėjami apleisti istorinę ir architektūrinę reikšmę turintys namai, domėtasi net galimybe pirkti bažnyčią.

Pašventintas naujai statomų vaikų globos namų kertinis akmuo

Praėjusį penktadienį, liepos 19 d., po ilgo planavimo ir pasiruošimo darbų buvo pašventintas naujai statomų modernių Šakių šeimyninių vaikų globos namų kertinis akmuo. Be to, iškilmių metu atidengtas ir pašventintas Šakių evangelikų liuteronų parapijos steigėjų ir bažnyčios statytojų Prūsijos baronų von Keudell šeimos herbas.